İzmir Çıkışlı Uçaklı Karlar Altında Karadeniz Ve Batum Turu


  • Belirtilen Kategori Otellerde Konaklama 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
  • Rehberlik Hizmetleri
  • Mesleki Sorumluluk Sigortası
Turumuz, Sabah saat 08.15'de İzmr Adnan Menderes Havalmanına kend mkanlarımız le gelerek başlıyor. Havaalanında nüfus cüzdanı, ehlyet le uçağımıza c/n şlemlermz gerçekleştryoruz. Check-n şlemlermz yaptıktan sonra Pegasus Havayollarının saat 10.15 İzmr Trabzon uçuşu le İzmr'e uçuyoruz. Trabzon’da

Önemli Notlar

*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

*Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

*Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez.

*Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır tek bir çocuk için kullanılır.

*En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

*Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir. Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.

*Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

*Otobüsler: 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

*Mercedes Travego-Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

*Neoplan Cityliner-Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

*Mitsubishi Safir 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

*Midibüsler: 17-27 kişi sayılarında kullanılır. Isuzu Turkuaz 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır. Vw Volt 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı. Vw Volt El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Mercedes Sprinter 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

*Mercedes Sprinter El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemekleri
Akşam Yemekleri
İçecekler
Kişisel Harcamalar
Ekstra Turlar
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
Yurtdışı Çıkış Harcı

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2
LOKASYON:
Karadeniz
YEMEK:
Kahvaltı - Öğlen
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Karadeniz
2

4.000TL

en düşük kişi başı

4.000TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.